Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /var/www/stadionwisly.info/cake/bootstrap.php on line 40 Powstaje sektor gości - Stadion im. Henryka Reymana - Wisła Kraków

30-06-11 Powstaje sektor gości

Na Stadionie im. Henryka Reymana powstaje już sektor gości. To wymóg UEFA i PZPN, dlatego musi być przygotowany na nadchodzące rozgrywki. Przyjezdni dostaną dokładnie 5% pojemności do swojej dyspozycji – pisze WislaKrakow.com.

Tak jak w minionych latach, kibice zespołów rywalizujących z Wisłą będą mieli do dyspozycji miejsca na południowej trybunie Stadionu Henryka Reymana, w sąsiedztwie pawilonu multimedialnego. Jednak sektor urośnie względem tego z ubiegłych sezonów.

Będzie liczył nie 750 (na wniosek policji pojemność ograniczona mimo ponad 900 krzesełek), a 1650 miejsc. To skutek wymogów PZPN i UEFA, która nakazują oddanie 5% pojemności przyjezdnym. A że urósł cały obiekt, urośnie też „klatka”. Zajmie nie jeden, a dwa sektory (G4 i G5), przy czym fragment jednego z nich posłuży za bufor.

W przeciwieństwie do poprzednich zabezpieczeń, tym razem kibiców gospodarzy od gości będzie oddzielać od siebie wysokie na 3 metry ogrodzenie z przezroczystego pleksiglasu.

stadiony.net źródło: wislakrakow.com

Komentarze:

brak komentarzy

Dodaj komentarz:

komentarze są moderowane, a więc mogą pojawić się z lekkim opóźnieniem
copyright © 2007 stadionwisly.info